Commissie Jeugdclubs Commissie Jeugdclubs

De PGM Jeugdclubs 

Voor een aantal leeftijdsgroepen worden clubs georganiseerd. De clubs komen in verschillende frequentie bijeen. De meeste bij de leiding thuis, maar de kerkgebouwen bieden ook voldoende mogelijkheden tot het houden van clubavonden.

De indeling is als volgt:
- jongens 12-13 jaar (klas 1 V.O.) Arjen Robbemond en Erik Hofland
- jongens 13-14- 15 jaar (klas 2 en 3 V.O.)  Arjan Verduijn en Bram Prins
- jongens 15-16 jaar (klas 4 V.O.) Martin Prins en Ruben van den Berg
- meisjes 12-13 jaar (klas 1 V.O.) Saskia van Koppen en Wil Oudshoorn
- meisjes 13-14 jaar (klas 2 V.O.) Annemarie Noordam, Linda Mosterd en
                                                             Nancy van der Ende
- meisjes 14-15 jaar (klas 3 V.O.) Masha van der Ende en Sylvia Hordijk

- meiden 17 + Aad vd Kruk en Danielle

- gemengd 18+ Karin Huysman en Elly Anne van der Kruk

Met uitzondering van de club van Arjan en Bram worden alle clubs 1 x per 3 weken bij de leiding thuis gegeven en sommige clubs plannen in onderling overleg een volgende datum. De club van Arjan en Bram is 1x per 2 weken op zondagavond in De Hoeksteen.

Doelstelling van de Jeugdclubs
Het clubwerk wil, werkend vanuit het evangelie een ontmoetingspunt zijn voor jongeren van 12 tot en met ongeveer 20 jaar, waarbij zij  in een ontspannen sfeer geleid worden bij het:
- verdiepen van de persoonlijke geloofsbeleving;
- beoefenen en bevorderen van onderlinge gemeenschap.

Verslag seizoen 2011-2012 (tot dusverre)
In september 2011 zijn we als start van het seizoen met alle clubs (36 kinderen) gaan zwemmen in zwembad Dol-Fijn te Maassluis.
De Sinterklaas- en Kerstvieringen zijn door de verschillende clubs zelf georganiseerd en een bij een aantal clubs is deze gezamenlijk met jongens en meiden van de zelfde leeftijd gevierd door bijvoorbeeld te gourmetten of te dobbelen.
Eind januari 2012 zijn we met z’n allen (37 kinderen) een middag wezen schaatsen in De Uithof  te Den Haag.
Op 11 maart 2012 zal er een 4U bijeenkomst  zijn, waarbij de clubs voorafgaand hier aan  vanaf 11.15 een broodmaaltijd zullen hebben.
We sluiten het seizoen af  op 15 april 2012 (datum onder voorbehoud – activiteit blijft nog even geheim)

Meer informatie?
Voor meer informatie of eventuele vragen en opmerkingen kunt u altijd een berichtje sturen naar ons onderstaand emailadres: ( zelf het @ op de juiste manier invullen ipv -at- )
jeugdclubs -at- pgmaasdijk.nl 

terug